«

»

aug 02

Karate – Eb érmek az egri világbajnokságra hangolva

Hagyományokhoz méltóan jól szerepeltek az egri versenyzők a 7. SKDUN shotokan karate Európa bajnokságon és a 7. SKDUN European Kohai Kupán A szerbiai versenyre 20 ország 700 versenyzője nevezett. Kiválóan szerepeltek az Egri Városi Sportiskola versenyzői is akik 3 arany, 1 ezüst, 4 bronzot és 2 negyedik helyet szereztek. Az eseményen Juhász Ferenc 7 danos mester prezentációt tartott a 2017. október 6-8.i egri 25. SKDUN Világbajnokság előkészületeiről.

Vanyó Márti (Ostoros) veterán kategóriában 2 Európa-bajnoki címet szerzett. Horváth Csaba veterán küzdelemben ezüstérmet, Jakab Zsuzsa felnőtt nőknél 2 darab 3. helyezést ért le. Bronzéremmel zárt Juhász Zoltán (Felsőtárkány). Az utánpótlás kategóriában Bodzási Tamás kadett (Mezőkövesd) formagyakorlatára 1.helyezést ért el. Kiválóan szerepeltek az Egri Városi Sportiskola versenyzői is akik 3 arany, 1 ezüst, 4 bronzot és 2 negyedik helyet szereztek. Az eseményen Juhász Ferenc 7 danos mester prezentációt tartott a 2017. október 6-8.i egri 25. SKDUN Világbajnokság előkészületeiről.